Marka

Cena

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Promocja! gryzak naturalny dla psa ucho wieprzowe

  Naturalny gryzak – Ucho Wieprzowe 10szt

  27,90 47,00  z VAT
  M
  L
  XL
  Clear

  Ucho świni dla psa — smakowita przyjemność i zabawa Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego pupila? Ucho świni dla psa to przysmak, który zachwyci go smakiem. Zapewnij swojemu czworonogowi godziny rozrywki i stymuluj jego zmysły przy pomocy ucha świni dla psa. Dowiedz się więcej o przysmaku, jakim jest ucho świni dla psa.  Naturalny przysmak — ucho…

Świńskie uszy dla psów 

Jednym z najczęściej wybieranych przysmaków przez psich właścicieli są oczywiście suszone uszy wieprzowe. Stoją one na podium na równi z króliczymi, dlatego w ofercie sklepu internetowego HauNow czekają na Ciebie obie propozycje. Suszone świńskie uszy są z pewnością bardziej wymagające, dlatego sprawdzą się w przypadku większych psów, które potrzebują wytrzymałego przeciwnika. Wędzone uszy wieprzowe dla psów są dość uniwersalne, więc proponujemy je również właścicielom mniejszych psów. Sprawdź, czy Twój pupil nie zakocha się w świńskich uszach dla psów. Odwiedź HauNow i zamów na próbę! 

Suszone uszy wieprzowe dla psów i ich zalety 

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać naturalną przekąskę w postaci ucha świni? Powodów jest naprawdę wiele. Pewnie zdziwisz się, jak dużo zalet może mieć tak niewielki smaczek, czyli uszy do gryzienia dla szczeniąt i dorosłych psów. Suszone świńskie uszy mogą być nie tylko nagrodą za świetny trening, ale również zabawką, która zajmie Twojego psa na dłuższy czas. Jakie jeszcze benefity czekają Cię, kiedy wybierzesz świńskie ucho dla psa ze sklepu HauNow? 

Ucho świni stworzone do ćwiczeń 

Czy wiesz, że ćwiczenia mięśni żuchwy to kluczowy aspekt opieki nad psem? Każdy właściciel powinien zapewnić psu taki rodzaj treningu i to niezależnie od rasy czy wieku pupila. Codzienny relaks przy suszonym, świńskim uchu pozwala psu zapomnieć o otoczeniu i skupić się na zdrowym ruchu żuchwy. Co więcej, tego rodzaju aktywność przynosi wiele korzyści, a wysoka zawartość kolagenu w gryzakach staje się istotna zarówno dla szczeniąt, jak i seniorów. Sięgnij po świńskie uszy dla szczeniaków już od 4 miesiąca życia psa. 

Wędzone uszy wieprzowe dla psów jako nagroda 

Nagradzanie psa po spacerze lub intensywnym treningu pozwoli Ci zachęcić zwierzę do aktywności w przyszłości. Kiedy chcesz podziękować psu za jego zaangażowanie, możesz sięgnąć po trenerki lub wybrać naturalne gryzaki, na przykład ucho do gryzienia dla szczeniaka i dorosłego psa. Świńskie uszy pomogą Ci w nauce psa właściwego trybu dnia, zachęcając go do wykorzystania energii i jednocześnie dostarczając cennego kolagenu. Ogromną zaletą świńskich uszu dla psów jest fakt, że nie łamią się na mniejsze kawałki, co oznacza, że są bezpieczne nawet dla najbardziej łapczywych psów.

Uzupełnienie codziennej diety, dzięki wędzonym uszom wieprzowym dla psów 

Naturalna przekąska między posiłkami? Czemu nie! Ucho świńskie dla szczeniaka i dorosłego psa to idealny sposób na dostarczenie pupilowi niezbędnych minerałów i zabicie głodu między posiłkami. Suszone uszy wieprzowe nie zawierają dodatkowych konserwantów, co czyni je idealnym uzupełnieniem codziennej diety psa. Dzięki temu możesz być pewny, że oferujesz psu zdrowe i smaczne przysmaki. Ucho do gryzienia dla szczeniaka, czy też dorosłego psa zaspokoi jego potrzeby przed głównym posiłkiem, a także zajmie go podczas chwili przerwy od treningów. 

W sklepie internetowym HauNow dostępne są uszy wieprzowe dla psów m.in. od marki Bult. Suszone uszy wieprzowe dostarczą Twojemu zwierzęciu wyjątkową rozkosz, a dodatkowo pomogą mu utrzymać zdrową jamę ustną. Gryzienie ich przez psa sprawia, że zdziera się kamień nazębny, a przestrzeń między kłami oczyszcza z resztek jedzenia. 

Wybierz ucho świńskie dla szczeniaka 

Kiedy Twój mały pies przyzwyczai się do trawienia stałego pokarmu, przyjdzie czas, aby zaspokoić jego potrzeby żywieniowe przy użyciu różnych przekąsek. Mogą to być uszy świni. Nie są one przetworzone, nie mają w składzie substancji, które mogą zaszkodzić, a przede wszystkim są lekkostrawne. W składzie uszu świńskich dla szczeniaków nie znajdziesz barwników czy aromatów. Uszy świni są smaczne same w sobie i uwalniają wszelkie instynkty psów, więc nie ma konieczności ulepszania nich.

Dodatkowo świńskie uszy dla szczeniaka to gryzak, który odciągnie psa od gryzienia przedmiotów codziennego użytku, czy mebli. Jak pewnie wiesz, małe psy lubią poznawać świat poprzez gryzienie. Nie wiedzą one, że to coś złego. Ucho świńskie dla szczeniaka zastąpi im Twoje ulubione buty czy nową sofę. 

Suszone świńskie uszy dostępne w sklepie HauNow 

Szukasz naturalnego gryzaka, który pozwoli Twojemu psu wyciszyć się i zrelaksować? W takim razie w Twoim wirtualnym koszyku powinny znajdować się uszy do gryzienia dla szczeniaka i dorosłego psa. Pozwolą one nagrodzić pupila, kiedy tylko wykaże się on posłuszeństwem lub wykona szereg poleceń. Wędzone uszy wieprzowe dla psów to przekąska, która zawsze powinna mieć swoje miejsce w psiej szafie z przysmakami. Pamiętaj, że uszy świńskie znajdziesz w naszym sklepie HauNow! Poznaj nasze pyszności: 

Naturalny gryzak – Ucho Wieprzowe 10szt